Şifreyi yenile

  • Para Birimi Değiştir

  • Türsab Belge No: 13312 Gezilikya Turizm

Hakkımızda

Uygun konaklama seçeneklerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz.

Kaş Rezervasyon

Kaş Rezervasyon marka tescilli Gezilikya Turizm ve Ticaret Limited Şirketi’ne bağlı Türsab (Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) üyesi 13312 Belge numaralı seyahat acentasıdır. Şirketimiz sahibi Gökhan Asan, Kaş Bölgesinde 2013 yılından beri otel/pansiyon/apart/villa üzerine konaklama işi ile uğraşmakta ve Turizm faaliyeti yürütmektedir.

Şirketimiz, kurulduğu günden beri Kaş’a gelen yerli ve yabancı misafirlerin Kaş’tan memnun ayrılmasını kendisine öncelik olarak belirlemiştir. Kaş’ın tüm dünyaya tanıtılmasını ve Dünya’nın her yerinden Turist ağırlayan bir ilçe olması için halen çaba harcamaktayız. Kaş ilçemiz Likya’dan aldığı tarihi mirasla, temiz denizi ve biyoçeşitliliği ile, doğası ve ekolojisi ile ve en önemlisi misafirperverliği ile Türkiye’nin eşsiz bir ilçesi olmayı başarmıştır.

Villa, apart konaklaması ve araç, motor kiralama hizmeti ile faaliyetine devam eden şirketimiz misafir memnuniyetine ilk günkü gibi devam etmektedir.
Airbnb, Booking, Homeaway, Expedia gibi uluslararası konaklama sitelerinde de her zaman misafir memnuniyeti en yüksek olan işletmelerden biri olmayı başarmıştır.

İşletme Belgesi